7395 Överstycken
2 st, förgyllda. Längd: 61-82 cm
Såld: 1.200 kr
Såldes den 16 oktober 2023 -
5526 Överstycken
2 st, sent 1800-tal. Längd: 115 ca
Såld: 450 kr
Såldes den 4 oktober 2021 -
4159 Dörröverstycken
2 par. Längd: 60-12 cm
Såld: 3.200 kr
Såldes den 27 september 2021
2045 Dörröverstycken
1 par, 1800-tal, längd: 105-145
Såld: 45.000 kr
Såldes den 15 december 2014 -
8497 Överstycken
2 st, längd: 38-88
Såld: 600 kr
Såldes den 23 januari 2012